Dizin ve
Arama Motoru

Site Hakkında

Hukuksiteleri.org hukuk sitelerini listeleyen bir web dizinidir. Amacı internette var olan hukuk sitelerini veya çeşitli sitelerin hukuk bilgileri içeren linklerini bir site altında toplamak, hukuki konularda arama yapanlara kısa yollar sunarak web gezginlerinin işlerini kolaylaştırmaktır.

Site ticari bir site olmadığı gibi herhangi bir ticari oluşum ile de ilgisi bulunmamaktadır. Bu çerçevede yapılan çalışma tamamen amatör ve hobi maksatlı olup, ileride sponsor linkler olarak anılan yerde yer alacak linklerden alınacak ücret, domain adı, hosting gibi sitenin ayakta kalabilmesi için gerekli masraf kalemlerine harcanacaktır. Aynı şekilde sitemizin kazanç elde etme amacı asla yoktur.

Site oluşturulurken ilk planda bazı kendi bulduğumuz siteleri dizine eklemiş bulunmaktayız. Bu web sitelerin sahipleri hoşnut olmadıkları takdirde linklerinin kaldırılmasını talep edebilirler. Bunun dışında sitelerini dizine eklemek isteyen site sahipleri ise basitçe "site ekle" linkini kullanarak, link ekleme talebinde bulunabilirler.

Seçici, kaliteli, sosyal amaçlı bir dizindir www.hukuksiteleri.org
TOPlist
Reklamlar